Miesto pre váš oddych na Liptove

Neváhajte a rezervujte si pobyt ihneď!

Útulné apartmány
v malebnom prostredí Liptova

Miesto pre ten správny relax

Apartmány sa nachádzaju v centre turisticky atraktívneho regiónu Liptov v obci Liptovský Michal vzdialenej 300m od obce Bešeňová, 9 km od Ružomberka a 17 km do Liptovského Mikuláša.

Návštevníkom odporúčame osviežujúci pobyt v termálnom kúpalisku Bešeňová a v zime kombináciu s lyžovačkou v stredisku JASNÁ v Demänovskej Doline alebo v lyžiarskom stredisku Skipark Ružomberok. Návštevník má možnosť využiť ďalšie známe lyžiarske strediská na Liptove a Orave, prípadne Donovaly. Radi Vám poradíme pri výbere ako stráviť Vašu dovolenku.

Odporúčame pekáreň a mäsiareň U ňaňa a reštaurácie Koliba BešeňovkaKozí vŕšok a Salaš Krajinka.

Sprievodca Liptovom do mobilu zdarma

Naše recenzie

360° Prehliadky

Ubytovanie

Kapacita ubytovania je 30 osôb v 4 samostatných apartmánoch. Ubytovanie vhodné pre rodiny s deťmi: detské postieľky, stoličky na krmenie, kočík, na záhrade domček so šmýkačkou, lezecká stena, hojdačky, pieskovisko, trampolína, spoločenské hry, hračky... K dispozícii je aj práčka a sušička.

V letných mesiacoch osvieži veľká záhrada, záhradné posedenie, grill. V roku 2011 sme sprevázkovali na záhrade spoločenskú miestnosť s LCD, domáce kino, karaoke, detský kútik, minikuchynka. V celom objekte je pripojenie k internetu cez WIFI grátis. Notebook poskytneme na požiadanie. Parkovanie pre 4 autá v uzamykateľnom dvore.

Veľký apartmán č. 1
max. 10 osôb

2 spálne, 2 kúpelky s WC, obývačka, kuchyňa, terasa. Vhodný pre 4 dospelé a 4 deti.
K dispozícii je plne vybavená kuchyňa: chladnička, mraznička, mikrovlnka, elektrický sporák, elektrická rúra, rýchlovarná kanvica, riady, poháre, hrnce, fén - sušič vlasov...
V obývačke TV, SAT a domáce kino.

Malý apartmán č.2
max. 4 osoby

Malý apartmán č.2
max. 4 osoby

spálňa, kuchyňa, sprcha, WC. Optimálne 2 dospelé osoby + 2 deti.
Kuchynka: chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, elektrický sporák, rýchlovarná kanvica, riady, poháre, hrnce, fén - sušič vlasov...
LCD, SAT a DVD.

Apartmán č. 3
max. 10 osôb

2 spálne, kúpelka s WC, obývačka, kuchyňa, balkón. Doporučujeme pre 4 dospelých a 2 deti.
V kuchyni je umyvačka riadu, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, elektrický sporák, elektrícka rúra, rýchlovarná kanvica, riady, poháre, hrnce, fén - sušič vlasov ...
V obývačke LCD, SAT domáce kino, rádio, DVD.

Chata DARA
max. 6 osôb

2 spálne, obývačka, kuchyňa, kúpelka s WC, terasa. Doporučujeme pre 4 dospelých.
V kuchyni je chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, dvojplatnička, rýchlovarná kanvica, riady, poháre, hrnce...
V obývačke TV, SAT.

Cenník

Cena je v rozmedzí 8 - 25 € za osobu za noc a závisí podľa počtu osôb, dĺžky pobytu a sezóny.
Nástup na pobyt a hodinu odchodu je možné dohodnuť individuálne vopred.
Štandardný nástup je 14:00 - 18:00.
Štandardný odchod do 10:00.
V apartmáne nie je k dipozícií 24 hod. služba, preto je potrebné iný čas príchodu a odchodu oznámiť telefonicky alebo SMS.

Stravovanie

Reštaurácie v okoli: Koliba Bešeňovka 200m od domu, Penzión FONTANA 500m, PIZZERIA cca 700m, reštaurácia v Hoteli THERMAL v areáli termálneho kúpaliska 900m, Kozí vŕšok Ivachnová, reštaurácia Vila 27 Bešeňová, donášková služba Pizzéria JUMI Partizánska Ľupča, Reštaurácia ZUZANA Liptovská Teplá. Individuálne – možnosť prípravy stravy v plne vybavenej kuchyni.

Ako nás nájdete

Smer Žilina – Martin – Ružomberok – Poprad. Na začiatku diaľnice Ružomberok – Liptovský Mikuláš, za benzínovou pumpou SLOVNAFT, prvá výpadovka, odbočíte doprava na smer BEŠEŇOVÁ. Neskôr odbočíte na odbočke doľava na BEŠEŇOVÚ – termálne kúpalisko a už po pravej strane uvidíte obec Liptovský Michal, takže odbočíte doprava a hneď znova doprava. Je to prvá ulica a dom má číslo 81 s výraznou červenou strechou – predposledný dom na ulici.